vecā Panasonic stacija

vecā Panasonic stacija - vecā Panasonic stacija

 KĀPĒC jāpērk jaunu mūsdienīgu telefonu staciju?

Mūsdienīga ATS – tā, protams, ir instruments naudas pelnīšanai. Par nožēlu, ļoti daudzi cilvēki uzskata jaunas ATS iegādi par nemērķtiecīgu un turpina izmantot veco ATS. Bet daži – vispār uzskata, ka viņiem pietiek ar mobilo tālruni! Un neviens, parasti, nerēķina, cik naudas viņš reāli var zaudēt, un patiešām patiesībā to pastāvīgi zaudē! Argumenti, parasti, viņiem ir sekojoši – „Bet mums jau tā viss strādā!”. Patiešām, vecā Panasonic stacija spējīga vēl nostrādāt ne vienu vien desmitu gadu bet vai jēga no tāda darba?

Atbildēsim uz šo jautājumu kopā:

  • Jūs zināt, cik zvani ienāk Jūsu ofisā darba laikā?
  • Jūs zināt, cik zvani ienāk Jūsu ofisā pēc darba beigām?
  • Jūs zināt, cik zvanu ienāca Jūsu ofisā, bet tos darbinieki neapstrādāja? (iemesli: aizņemta tālruņa līnija, darbinieka nebija uz vietas u.t.t.).

Ja kaut uz vienu jautājumu jūs nevarējāt atbildēt apstiprinoši, tātad, jūs jau esat zaudējuši noteiktu skaitu klientu un, atbilstoši, arī naudas. Šo zaudējumu fonā telefonu stacijas iegāde tagad šķitīs jums tīrais sīkums.

Nopērkot jaunu, mūsdienīgu ATS ar nepieciešamajām funkcijām un lietojumiem jūs, beidzot, varēsiet pārvaldīt zvanus un varēsiet atbildēt uz visiem iepriekš uzdotajiem jautājumiem. Iespējams, jums jāpalielina darbinieku skaits zvanu apstrādei vai, tieši otrādi, jāatlaiž dīkdieņi – viss uzreiz kļūs skaidrs.

Bet mūsdienīga ATS, neskaitot visu citu, ļaus jums redzēt, kurš tieši no klientiem jums zvana, vest uzskaites kartiņu katram klientam, uzturēt melno sarakstu, elastīgi pārvaldīt zvanus, sagaidīt klientu, kā arī pārvaldīt zvanus ārpus ofisa. Un daudz, daudz ko citu.