SIA "TSF" ir autorizētais firmas " Panasonic " ( Japāna ) produkcijas izplatītājs telekomunikāciju jomā Latvijas Republikas teritorijā ( telefonu centrales, faksi, telefonu aparāti). 

SIA "TSF" plašā izvēlē piedāvā iekārtas, inženiertehniskus pakalpojumus, projektēšanas un montāžas pakalpojumus uzstādot sekojošas sistēmas:

-Dažādas klases un ietilpības biroja telefonu centrāles “Panasonic” un citas telekomunikāciju iekartas(telekomunikāciju aprīkojuma ierīkoāanu veic sertificēti speciālisti);
-Datoru tīklus;
-IP video novērošanas sistēmas.

 


SIA "TSF" sniedz klientiem vispusīgu tehnisku palīdzību visos projekta izstrādes un ieviešanas posmos, ieskaitot objekta izpēti, projekta tehniski - ekonomisku pamatojumu un optimālā funkcionāli vērtīgāka risinājuma izvēli, kā arī nepieciešamas aparatūras, iekārtu, materiālu, rezerves daļu un pilna dokumentācijas komplekta piegādi. Musu speciālisti veic kabeļu un vadu instalācijas darbus, aparatūras montāþas un regulēšanas darbus pasūtījuma vietā, nodrošina pasūtījuma nodošanu un lietotāju apmācību.

SIA "TSF" inženertehniskam personālam ir liela pieredze telekomunikāciju aparatūras uzstādīšana. Mūsu speciālisti spej atrisināt visus - pat vissarežģītākos uzdevumus, kas rodas ne tikai projekta realizācijas gaitā, bet arī garantijas un pēcgarantijas apkalpošanas laikā. Komplicēti vājstrāvu tīklu projekti ir izstrādāti un realizēti dažādos apjomos daudziem mūsu klientiem, kuru starpā ir valsts iestādes, bankas, viesnīcas, kopuzņēmumi, firmas, veikali, privātmājas.

SIA "TSF" garantē savlaicīgu projekta realizāciju budžeta ietvaros un saskaņā ar Jūsu vēlmēm. Mēs esam gatavi izskatīt jebkuru Jūsu priekšlikumu un ceram uz ilgu savstarpēji izdevīgu sadarbību.